Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
BMS Creative T. Wyrozumski Sp.J.

System Berberis

System Berberis to nowoczesny koncepcyjnie system ERP, który wspiera działania przedsiębiorstwa w całym obszarze związanym z szeroko rozumianą obsługą klienta. Koncepcja nowoczesnej, wielowymiarowej perspektywy gromadzonych informacji pozwala użytkownikowi błyskawicznie dokonywać odpowiednich przekrojów już na poziomie operacyjnym. Ten rozbudowany system, oprócz modułu kontaktów z klientami (CRM) posiada wiele innych funkcjonalności, o które - w zależności od potrzeb firmy - w każdej chwili można go rozbudować. System wspomaga m.in. - ewidencjonowanie kontrahentów, rejestrowanie zdarzeń, grupowanie zdarzeń w sprawy i spraw w projekty, archiwizację i obieg dokumentów, planowanie i przeprowadzanie działań marketingowych (m.in. przy pomocy poczty elektronicznej), fakturowanie, obsługę wielu magazynów, kontrolę zobowiązań i należności, obsługę procesów serwisowych i produkcji, przeprowadzanie analiz, generowanie raportów, prowadzenie pełnej księgowości i wiele innych.

Program współpracuje z drukarkami fiskalnymi, nowoczesnymi centralami telefonicznymi, programem Skype, a także zawiera wbudowanego klienta poczty e-mail.

Dzięki Systemowi Berberis poszczególne zadania będą realizowane sprawniej, podniesie się ich jakość, wzrośnie wydajność pracy, a tym samym redukcji ulegną koszty. Równie dobrze sprawdza się na kilku, jak i na kilkudziesięciu stanowiskach, wspomaga pracę grupową. Współpracuje z różnymi serwerami baz danych (Oracle lub PostgreSQL). 

W wersji demonstracyjnej dostępne są wszystkie funkcjonalności Systemu Berberis. Licencja demo jest nieograniczona czasowo, limitowana jest natomiast liczba wprowadzanych rekordów (zdarzeń, spraw, faktur, towarów i usług).

 

System Berberis jest nowoczesnym rozwiązaniem informatycznym typu klient-serwer. W zależności od wersji, może współpracować z różnymi serwerami baz danych: Oracle, bądź PostgreSQL. W zależności od konfiguracji może obsługiwać różne rodzaje firm: - handlowe, - usługowe, - produkcyjne, - inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą. Wraz z dostawą oprogramowania oferujemy wdrożenie, parametryzację, szkolenie i opiekę serwisową. Korzystamy przy tym z pomocy współpracujących z nami przedsiębiorstw informatycznych na terenie całego kraju. 

 

system:Windows Xp/7/ Vista
zastosowanie:zarządzanie firmą systemy ERP
tematyki:Rozwój sprzedaży   Obsługa klienta   
słowa:CRM  ERP  firma  MSP  zarządzanie
cena:brak danych
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: zagraniczne
Wersja językowa: polska
Zaadaptowane do polskich warunków: TAK
Możliwość dostosowania do potrzeb klienta: TAK
Możliwość ciągłej adaptacji systemu do zmian w firmie i otoczeniu: TAK
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów: Produkcja  |  Handel |  Usługi |  Finanse  |  Nauka/Edukacja  |  Inne 
Możliwość dalszej współpracy i opieki po zamknięciu wdrożenia: TAK

Dane techniczne:

Optymalna liczba stanowisk dla systemu: 1 min
0 max
System operacyjny: Windows Xp/7/ Vista
Platforma sprzętowa: PostgreSQL, Oracle

Wersja do pobrania:

Wersja:  trial 55 kB
Warunki licencji:

W wersji demonstracyjnej dostępne są wszystkie funkcjonalności Systemu Berberis. Licencja demo jest nieograniczona czasowo, limitowana jest natomiast liczba wprowadzanych rekordów (zdarzeń, spraw, faktur, towarów i usług).

Pobierz
 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
BMS Creative T. Wyrozumski Sp.J.
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

BMS Creative jest spółką działającą od 1992 roku.
Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla przedsiębiorstw (systemy ERP, CRM, BPM), wdrożeniami, integracją systemów, doradztwem w dziedzinie informatyki,...

+opis działalności

Kontakt Kontakt