Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
CStudios Software House

CSFaktura

CStudios Faktura jest prostym programem do powadzenia księgowości w małych firmach. Oprócz funkcji związanych z wystawianiem faktur, aplikacja pozwala na wprowadzanie dokumentów zakupów, prowadzenie bazy kontrahentów i towarów. Umożliwia także prowadzenie podstawowych rejestrów.
Program pozwala na prowadzenie pełnej księgowości w każdej firmie, która rozlicza się z urzędem skarbowym na zasadach ogólnych. Dzięki dodatkowym funkcjom CSFaktura nie tylko pozwala na wystawienie faktur, faktur pro-forma, rachunków, ale może przechowywać także dokumenty płatnicze wystawione na firmę.
System informuje użytkownika o zaległych płatnościach. Dzięki stałej kontroli i wyświetlaniu zaległych płatności w głównym oknie programu użytkownik jest informowany o wszelkich zaległościach. Dodatkowo dokumenty opłacone po terminie zaznaczane są na listach zbiorczych. Pozwala to na szybkie tworzenie zestawień zaległości w płatnościach.
System CSFaktura posiada rozbudowaną bazę kontrahentów. Dzięki niej proces wystawiania faktur zajmuje dużo mniej czasu. Umożliwia ona przechowywanie wszystkich niezbędnych danych do wystawienia faktur, a także możliwość zbierania dodatkowych danych przydatnych do różnego rodzaju raportów.
Wystawiając fakturę można wybrać dowolną pozycję z bazy produktów i usług. Zapisane w niej są najważniejsze parametry, które automatycznie uzupełniane są na fakturze. Każdą z wybranych z bazy pozycję można dowolnie modyfikować i wykorzystać jako szablon, lub bezpośrednio z poziomu faktury dodać nowe produkty lub usługi. Elastyczna konstrukcja bazy umożliwia generowanie dodatkowych raportów sprzedaży dla poszczególnych pozycji.
Na podstawie gromadzonych danych system generuje najważniejsze dla prowadzonej działalności raporty, oraz ma możliwość automatycznego prowadzenia podstawowych rejestrów i ewidencji, takich jak zestawienia przychodów i rozchodów, rejestry VAT.

Prowadzenie pełnej księgowości w każdej firmie, która rozlicza się z urzędem skarbowym na zasadach ogólnych, wystawienie faktur, faktur pro-forma, rachunków. Przechowywanie i obsługa dokumenty płatnicze wystawione na firmę. Kontrola płatności. Baza kontrahentów. Baza towarów. Zestawienia przychodów i rozchodów, rejestry VAT.

zastosowanie:finanse i księgowosc księgowość firmy
tematyki:Z praktyki finansisty   Obieg dokumentów   
słowa:Faktura  Fakturowanie  Księgowość  Podatek  Rejestry przychodów i rozchodów  VAT  Zasady ogólne rozliczeń
cena:brak danych
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów

galeria:

Kartoteka fakturWystawianie fakturyWybór interfejsu użytkownika
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: zagraniczne
Wersja językowa: polska
Zaadaptowane do polskich warunków: TAK
Możliwość dostosowania do potrzeb klienta: TAK
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów: Handel |  Usługi | 
Średni okres wdrożenia: 1miesięcy
Możliwość dalszej współpracy i opieki po zamknięciu wdrożenia: TAK

Dane techniczne:

Baza danych: MSDE, MS SQL Server 2005 Express
Platforma sprzętowa: MS Windows
 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
CStudios Software House
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

CStudios Software House specjalizuje się w opracowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów informatycznych. Naszą ofertę adresujemy głównie do firm i organów administracji publicznej.
W przygotowaniu...

+opis działalności

Kontakt Kontakt