Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
FERRODO COMPUTER Sp. z o.o.

eKarta - Internetowa karta pracy

Moduł eKarta to aplikacja uzupełniająca do systemu kadrowo płacowego Fer4HR. Umożliwia ona decentralizację procesu wprowadzania danych o czasie pracy pracowników w oddziałach. Stosując technologię internetową pozwala na wprowadzanie danych o czasie i warunkach pracy w źródle ich powstawania (oddziale terenowym) i zapisaniu ich bezpośrednio w centralnej bazie danych. Dzięki temu następuje przyspieszenie i uproszczenie procesu ewidencji oraz redukowana jest możliwość błędów przy przekazywaniu informacji. Ewidencja informacji o czasie pracy i absencji wykonywana w oddziałach, widziana jest bezpośrednio w centrali. W programie istnieje też możliwość weryfikacji na bieżąco przez centralę stopnia wypełnienia kart oraz ilości wykorzystanych nadgodzin w celu prognozowania kosztów płac oraz planowania czasu pracy.

Założenia funkcjonalne: * możliwość określenia warunków edytowania harmonogramu przez odpowiednią konfigurację parametrów. * możliwość ustawienia harmonogramu jako propozycja w rejestracji realizacji harmonogramu lub pozostawienie realizacji harmonogramu pustego do ręcznego wypełnienia. * nanoszenie godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy . * nanoszenie absencji: typy, dat początku i końca. * automatyczne obliczanie ilości przepracowanych godzin, nadgodzin, dni/godzin absencji. * druk wypełnionej karty pracy w celu podpisania przez pracownika i odłożenie do archiwum. - wydruk tych kart jest możliwy tylko w centrali, jako ewidencja czasu pracy. * podgląd podstawowych informacji o pracowniku. * blokowanie kart pracy w centrali lub dotyczących miesięcy archiwalnych. * blokowanie wypełniania wykonania harmonogramu przed datą systemową (parametr). * podążanie kart pracy za pracownikiem z oddziału do oddziału w przypadku zmiany miejsca pracy. * wyświetlanie podsumowania miesiąca (czasu pracy, nadgodzin, absencji) oraz pozostałego urlopu wypoczynkowego. * tworzenie wniosków premiowych.

zastosowanie:finanse i księgowosc księgowość firmy
tematyki:Umiejetności osobiste   Ryzyko w Zarządzaniu   
słowa:czas pracy  ewidencja informacji  finanse  informacje o pracowniku  karta pracy
cena:brak danych
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: zagraniczne
Wersja językowa: polska
Zaadaptowane do polskich warunków: TAK
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów: Administracja  |  Finanse  | 
Średni okres wdrożenia: 3miesięcy
Możliwość dalszej współpracy i opieki po zamknięciu wdrożenia: TAK
Średni roczny koszt opieki i serwisu systemu w stosunku do jego ceny: 12 PLN
Serwis i opieka systemu zawiera: help desk

Dane techniczne:

Koszt jednodniowego szkolenia/konsultacji: 1000 PLN
 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
FERRODO COMPUTER Sp. z o.o.
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

Spółka Ferrodo Computer powstała w 1992 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Poznaniu a dzięki unikalnemu systemowi obsługi Klienta świadczy usługi w całej Polsce.

Firma zapewnia...

+opis działalności

Kontakt Kontakt