Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
Columbus Polska Sp. z o.o.

Rozwiązania Business Intelligence

Zarządzanie dużą ilością danych

Każdego dnia, w każdej organizacji tworzy się, gromadzi i przechowuje dużą ilość danych. Czy jest to sprzedaż, stany magazynowe, czy ilość użytkowników stron internetowych, firma posiada nagromadzone potencjalnie wartościowe dane – tylko, w jaki sposób uzyskać do nich dostęp, i w jaki sposób przetworzyć dane na wartosciową informacje? Na przeszkodzie stoją dwie sprawy. Po pierwsze, potrzebna informacja pochodzi z różnych działów i jest zazwyczaj przechowywana w różnych bazach danych. Po drugie, jest po prostu zbyt dużo danych źródłowych, aby stworzyć z nich przydatne informacje i zbudować ogólny zarys. sytuacji. Aby firma mogła przetrwać i rozwijać się, potrzebne są rozwiązania typu Business Intelligence – czyli systemy informatyczne umożlwiające gromadzenie, analizowanie i przetwarzanie danych zgromadzonych w firmie, aby w ten sposób pomoc osobom dezcyzyjnym w pdejmowaniu właściwych i trafnych biznesowych decyzji.

Business Intelligence dostarcza sposobu na:

  • Gromadzenie i konsolidację danych
  • Analizowanie danych
  • Raportowanie w sposób tekstowy i graficzny
  • Ineligentne analizy, prognozowanie, wyszukiwanie trendów

BI jest dostępne dla wszystkich

Business Intelligence, kiedyś domena bardzo dużych korporacji, obecnie stała się narzędziem niezbędnym w pracy większości firm. Teraz średnie i małe firmy mogą również podejmować krytyczne decyzje na podstawie najlepszej dostępnej informacji. Business Intelligence nie jest również już tylko dla zarządu – każda osoba w firmie może mieć dostęp do właściwej informacji i z niej korzystać.

Jaką Państwo Możecie Odnieść Korzyść z BI

Po wdrożeniu systemu typu Business Intelligence, Państwa organizacja zyska:

  • Wspólne zrozumienie sytuacji biznesowej i finansowej – Informacja jest gromadzona i dystrybuowana do biur, oddziałów, grup, pracowników i systemów. Firma zyskuje jedno wspólne narzędzie dla Zarządu i pracowników w całej organizacji.
  • Zwiększona produktywność – Każdy w organizacji będzie miał dostęp do aktualnej i widocznej informacji w całej firmie (z odpowiednią ochroną restrykcyjną w przypadku informacji poufnej). Pracownicy będą mieli od ręki potrzebną informację, z zachowaniem norm bezpieczeństwa i poufności.
  • Skonsolidowane i efektywne przedstawienie danych korporacyjnych – Informacja z istniejących systemów i źródeł jest gromadzona, weryfikowana i dystrybuowana do kadry kierowniczej w sposób jasny i przejrzysty.

 Columbus IT i Business Intelligence

Columbus IT i Business Intelligence Columbus IT Partner posiada dedykowaną grupę wyjątkowo doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników do wdrożenia Państwa rozwiązania BI. Nasi Konsultanci zajmujący się wdrażaniem rozwiązań BI nie są tylko są dobrymi konsultantami od systemów informatycznych, ale również wykwalifikowanymi konsultantami biznesowymi. Rozumieją zarządzanie i systemy kontroli, i pomogą i wskażą jak efektywnie gromadzić i oceniać Kluczowe Wskaźniki Wydajności (Key Performance Indicators – KPI). Nasi konsultanci również posiadają doświadczenie zdobyte podczas pracy nad wieloma projektami typu BI i stale podnoszą swoje umiejętności dzięki szkoleniom i programom rozwoju umiejętności.

Certyfikacja

Columbus IT otrzymał najwyższy poziom certyfikatu wdrażania rozwiązań typu Business Intelligence na systemach Microsoft i Targit. Mamy dostęp do najnowszej technologii i możemy zagwarantować najwyższy poziom obsługi i wsparcia. Nasi Konsultanci korzystają z następujących narzędzi do analizy i reportowania:

  • Microsof PerformancePoint
  • Targit Analysis Suite
  • Narzędzia analityczne i raportowania znajdujące się w systemach ERP

słowa:Business Intelligence  Columbus Polska
cena:brak danych
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: zagraniczne
Wersja językowa: zagraniczna
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów:

Dane techniczne:

 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
Columbus Polska Sp. z o.o.
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

O firmie Columbus IT

"Poznaliśmy techologię przedsiębiorstw i odkryliśmy sposoby na uczynienie handlu prostszym i bardziej opłacalnym." Vladislav Martynov, President, Columbus IT.

+opis działalności

Kontakt Kontakt