Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
MKJ Sp. z o.o.

Polka 2000 Plus

POLKA 2000 PLUS  to nowoczesny i sprawdzony program, obsługujący kompleksowo sprzedaż, kasę oraz gospodarkę magazynową.

Prowadzi bazy danych towarów, cenników,  bazę kontrahentów, usług, kartoteki magazynowe. Generuje wszystkie możliwe dokumenty magazynowe, faktury vat, paragony na towary i usługi oraz korekty tych dokumentów, faktury eksportowe w dowolnie wybranej walucie, faktury zaliczkowe, faktury proforma, KP i KW oraz raporty kasowe, przelewy bankowe. Prowadzi rejestry VAT zakupów i sprzedaży, rejestr rozliczeń z kontrahentami. Pozwala tez na tworzenie własnych dokumentów niestandardowych, a także dokumentów zapotrzebowania do dostawców i dokumenty zamówień.

Program jest wyposażony w szeroki wachlarz raportów umożliwiających przegląd i stałą kontrolę stanów magazynowych, przepływu dokumentów, stanu zadłużenia, stanu zamówień, rezerwacji i zapotrzebowań,  itp. Każdy dokument lub zbiór dokumentów wyświetlony w raporcie można wysłać do kontrahenta mailem bezpośrednio z programu.

POLKA 2000 PLUS przystosowana jest do obsługi firm wielooddziałowych. Posiada wbudowane mechanizmy automatycznej wymiany danych między centralą i oddziałami. 

Posiada wbudowane moduły: kooperacja (dla firm wielo-oddziałowych), dodatkowe uwagi na kartach magazynowych, opakowania zwrotne.

Współpracuje ze wszystkimi drukarkami fiskalnymi, a także czytnikami kodów kreskowych, czytnikami kart magnetycznych.

Możliwa jest współpraca z programem Edytor Etykiet.  Można drukować etykiety dla wybranych towarów, automatycznie drukować etykiety do pozycji wystawianych dokumentów. Etykiety definiujemy sami, używając do tego celu Edytora Etykiet. Polka może umieścić na nich: nazwę, symbol, kod kreskowy, zdefiniowane parametry towarów, oznaczenia dokumentu wejścia na magazyn, lokalizację w magazynie, stan w tej lokalizacji.

Program pozwala też na drukowanie dokumentów przy użyciu edytora WORD a także przesyłanie danych do innych aplikacji przez schowek (opcja kopiuj-wklej).

Program przystosowany jest do eksportu danych do programów księgowych Jolka dla Windows i Ewka SQL.

POLKA może działać w dowolnej sieci na dowolnej liczbie stanowisk. Opcja zmiany katalogu danych umożliwia prowadzenie na jednym stanowisku komputerowym i jednej POLCE dowolnej liczby firm.
Daje możliwość elastycznego konfigurowania programu przez system parametrów i praw Użytkowników zarejestrowanych w programie.

Wbudowane mechanizmy pozwalają na rozbudowę do systemu Polka opartego na serwerze SQL

zastosowanie:zarządzanie firmą systemy dla małych firm
słowa:magazynowanie  fakturowanie  produkcja  obsługa kasy  oprogramowanie dla firm
cena:brak danych
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: zagraniczne
Wersja językowa: zagraniczna
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów: Produkcja  |  Handel |  Usługi | 

Dane techniczne:

 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
MKJ Sp. z o.o.
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

Jesteśmy całkowicie Polską firmą specjalizującą się w realizacji projektów wdrożeniowych w oparciu o zaawansowane narzędzia informatyczne. Oferujemy klientom doradztwo informatyczne, wdrażanie oprogramowania...

+opis działalności

Kontakt Kontakt