Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
ZETO RZESZÓW Sp. z o.o.

Comarch CDN XL

System Comarch CDN XL to nowoczesne rozwiązanie klasy ERP przeznaczone dla firm, które pragną usprawnić procesy biznesowe na każdym szczeblu zarządzania. Narzędzie może być z powodzeniem wykorzystywane w średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Comarch CDN XL kompleksowo wspiera wszystkie procesy zachodzące w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa. Za poszczególne funkcjonalności odpowiadają osobne części systemu, tzw. moduły, które ze sobą harmonijnie współpracują dzięki jednej bazie danych. System jest elastyczny – Klient sam decyduje, z których funkcjonalności chce korzystać. W razie potrzeb zawsze możliwa jest rozbudowa systemu. Comarch CDN XL to nowoczesne połączenie bogatej funkcjonalności i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb.

System CDN XL - Wykaz modułów

System ułatwia pracę zarówno firmom działającym w jednej lokalizacji, jak i wieloodziałowym przedsiębiorstwom o rozproszonej strukturze. Wdrożenie Comarch CDN XL to korzyści dla całej firmy – zarówno prezesów i kadry zarządzającej, jak i szeregowych pracowników. Każdy pracownik odczuje poprawę komfortu pracy, a codzienne obowiązki dzięki systemowi staną się mniej uciążliwe. Oprogramowanie doskonale wspiera pracę przedstawicieli handlowych, akwizytorów oraz oddziałów przedsiębiorstwa. Comarch CDN XL pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego poprzez współpracę z systemami EDI (Electronic Data Interchange), a także obsługę zamówień i sprzedaży internetowej (iZam oraz e-Sklep).

Oto podstawowe wyróżniki oprogramowania Comarch CDN XL:

 • wybierając nasz system otrzymują Państwo konkretne, gotowe do zastosowania rozwiązania biznesowe,
 • Comarch CDN XL jest dostosowany do specyfiki wielu branż,
 • zadowoleni Klienci potwierdzają wzrost efektywności zarządzania - sprawdź referencje, (trzeba przygotować referencje – aby był w tym miejscu link np. do zeskanowanych dokumentów) 
 • wdrożenie Comarch CDN XL to rzeczywiste usprawnienie procesów biznesowych, 
 • kompletna funkcjonalność Comarch CDN XL obejmuje i usprawnia wszystkie obszary działalności biznesowej firmy, 
 • wyróżnia nas unikalna wiedza rynkowa i kilkunastoletnie doświadczenie w branży oprogramowania dla firm, 
 • stabilna i ugruntowana pozycja producenta - firmy Comarch S.A. - na rynku to bezpieczeństwo i rozwój systemu na długie lata. 

CDN XL naprawdę zwiększa efektywność

Dzięki systemowi Comarch CDN XL wszystkie działania w firmie zyskują na efektywności. Rozwiązanie jest blisko Państwa biznesu, dzięki czemu umożliwia lepszą wydajność pracy
i osiąganie lepszych wyników. Chcesz bardziej skutecznie wykorzystywać kanały sprzedaży? Pragniesz efektywnie zarządzać logistyką? Potrzebujesz wydajnego wykorzystania zasobów? Chcesz szybko realizować zlecenia?
Z Comarch CDN XL osiągniesz to wszystko i dużo więcej:

 • skuteczniejsze zwiększanie sprzedaży i bardziej efektywne pozyskiwanie nowych klientów,
 • lepsza obsługa i serwis obecnych klientów,
 • skuteczniejsza kontrola kosztów firmy, 
 • automatyzacja pracy przedsiębiorstwa,
 • poprawa produktywności pracowników, 
 • natychmiastowy dostęp do zawsze aktualnych informacji z poszczególnych obszarów przedsiębiorstwa (produkcja, koszty, przychody itd.)

Pewność jutra 

Comarch CDN XL to produkt całkowicie polski, dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów Unii Europejskiej. W ofercie Comarch dostępne są dedykowane - narodowe wersje systemu Comarch CDN XL. System został zaprojektowany przez zespół wysoko wykwalifikowanych projektantów, programistów i konsultantów, którzy wraz z Partnerami Comarch stanowią silne wsparcie merytoryczne dla Klientów. Każda nowa wersja systemu Comarch CDN XL jest dostosowana do zmieniających się przepisów prawnych oraz wzbogacona o nowe funkcje zwiększające ergonomię pracy.

 


 Wydajność i bezpieczeństwo

Comarch CDN XL to system działający w układzie klient-serwer. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii - Microsoft SQL Server 2005 - zapewnia sprawną, bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo danych oraz integrację z aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Dodatkowe narzędzia dają możliwości uzupełniania systemu o nowe funkcje. Unikalność produktu podkreśla certyfikat Designer for Microsoft BackOffice.

słowa:Comarch  XL  CDN
cena:brak danych
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: zagraniczne
Wersja językowa: zagraniczna
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów:

Dane techniczne:

 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
ZETO RZESZÓW Sp. z o.o.
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. to firma informatyczna działająca na rynku podkarpackim od 1966 roku. Usługi oferowane przez ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. to gama specjalistycznych procesów, takich jak audyty oprogramowania,...

+opis działalności

Kontakt Kontakt