Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
Systemy Informatyczne SET(H) Sp. z o.o.

System Plantator

System Plantator to nazwa grupy projektów informatycznych dedykowanych dla firm zajmujących się skupem, przetwórstwem i/lub redystrybucją surowców rolnych.
Pierwsze aplikacje zostały wdrożone w największych europejskich koncernach cukrowniczych mających swoje zakłady w Polsce: Sudzucker, Nordzucker, British Sugar Overseas.
System Plantator jest rozwiązaniem niszowym lokującym sie w obszarze pomijanym przez duże zintegrowane systemy informatyczne (kontraktacja, nadzór nad uprawą - w tym uprawy kontrolowane związane z ekoprodukcją, skup i procesy produkcyjne mające wpływ na odtwarzanie źródeł pochodzenia surowca, spedycja, pełna analityka rozliczeń z dostawcami). System Plantator udostępnia śledzenie łańcucha dostaw w przód i w tył z wykorzystaniem wygodnego interfejsu graficznego, generuje wiele dokumentów wymaganych przepisami Wspólnej Polityki Rolnej - dla ARR, ARiMR.
Z tego względu jest coraz chętniej stosowany przez duże koncerny rolno-spożywcze jako uzupełnienie dla SAP, Scala, MS-AX (czasem traktowane jako księga pomocnicza) pracujące na niskim szczeblu operacyjnym - zwykle bardzo intensywnie. Liczba elementarnych transakcji na takim poziomie jest znacząco większa od liczby transakcji w systemie nadrzędnym - jako że jest to transakcja np. na poziomie skrzynki owoców (m.in. jabłka, porzeczki, truskawki, maliny), belika tytoniu, pojedynczego pojazdu z burakami cukrowymi czy zbożem.
Wiele elementów obsługi specyficznych procesów dopracowanych w jednej podbranży przenoszone jest jako know-how do obsługi podobnych procesów w innych podbranżach, stanowiąc istotną wartość dodaną oferowanych produktów informatycznych. Projekt System Plantator fd (oprogramowanie do skupu owoców i warzyw) zyskał zaufanie kapituły konkursu Krajowi Liderzy Innowacji 2008 i został nagrodzony jako najbardziej innowacyjny produkt Podkarpacia oferowany przez małą firmę.
Do grona zadowolonych kontrahentów wykorzystujących od wielu lat różne wersje Systemu Plantator należą m.in. Sudzucker, Nordzucker, British Sugar Overseas, Philip Morris, Ybbstaler. Systemy są objęte opieką serwisową, w okresie kampanii w trybie 24x7.

słowa:System  Plantator
cena:brak danych
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: zagraniczne
Wersja językowa: zagraniczna
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów:

Dane techniczne:

 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
Systemy Informatyczne SET(H) Sp. z o.o.
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

Innowacyjność i doświadczenie

Systemy Informatyczne Set(h) sp. z o o. jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań IT dedykowanych klientom, w szczególności z branży rolno-spożywczej. Wdrażane...

+opis działalności

Kontakt Kontakt