Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
TopSoft S.A

CDN OPT!MA

Firma TOPSOFT prowadzi m.in. sprzedaż i wdrożenia zintegrowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwami małej i średniej wielkości .


Skuteczne i nowoczesne zarządzanie w warunkach otwartego rynku wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy. Takim rozwiązaniem jest CDN OPT!MA - nowoczesny, zintegrowany system do zarządzania odpowiadający na potrzeby małych i średnich firm. Modułowa budowa systemu pozwala na dopasowanie go do specyficznych potrzeb każdej firmy, zarówno handlowej jak i usługowej.

Moduły CDN OPT!MA

CDN OPT!MA spełnia wymogi stawiane przez Unię Europejską. Pozwala na prowadzenie firmy zgodnie ze standardami europejskimi.
 

CDN OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. Modułowa budowa daje możliwość elastycznego dopasowania systemu do potrzeb każdej firmy. Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom ale i rozpoczynającym pracę z CDN OPT!MA.

 

CDN OPT!MA umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z większością sieci handlowych przez wbudowana opcję EDI (Electronic Data Interchange) oraz dołączone oprogramowanie COMARCH ECOD Connector.

 

System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne oraz drukarki etykiet oraz kodów kreskowych. 

Technologia

 

System CDN OPT!MA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server 2000, zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych. Współpracuje z innymi aplikacjami (doskonale integruje się z Microsoft Office 2003). System jest konfigurowalny, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować go do indywidualnych potrzeb każdej małej i średniej firmy. Zastosowane rozwiązania wpływają na znaczną automatyzację pracy firmy.

 

System CDN OPT!MA odpowiada na potrzeby bieżącego zarządzania firmą i prognozowania jej działalności. To zintegrowany system, w którym wszystkie moduły tworzą całość, gdzie zasadą jest: „jednorazowe wprowadzanie danych” – dokumenty wprowadzone do programu poprzez jeden moduł są automatycznie dostępne w pozostałych modułach. Pozwala to na znaczne przyspieszenie i zautomatyzowanie pracy firmy, a kadrze zarządzającej daje możliwość wszechstronnych analiz w oparciu o dane firmy.

słowa:CDN OPT!MA  TopSoft  oprogramowanie  comarch
cena:brak danych
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: zagraniczne
Wersja językowa: zagraniczna
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów:

Dane techniczne:

 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
TopSoft S.A
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych TOPSOFT istnieje i prowadzi działalność gospodarczą od 1989 roku. Do marca 2002 r. miało status spółki cywilnej, obecnie funkcjonuje jako spółka jawna. Główny...

+opis działalności

Kontakt Kontakt