Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
CADSOL Design Polska Sp. z o.o.

CATIA V5 Classic

 

Sprzedaż i szkolenia - Autoryzowany Dystrybutor: 

CADSOL Design Polska Sp. z o.o.

 

CATIA Version 5 (V5) to zaprojektowana całkowicie od podstaw rodzina produktów CAD/CAM/CAE nowej generacji, służących do zarządzania cyklem życia produktów (PLM). Pomoże ona firmie każdej wielkości w wykorzystaniu szans, które daje e-biznes, do zwiększenia konkurencyjności, otwartości na potrzeby klienta oraz skrócenia czasu dostarczenia produktu na rynek ("time-to-market").
Poprzez swój niezwykle prosty w obsłudze, zgodny z najnowszymi trendami interfejs użytkownika, CATIA Version 5 udostępnia innowacyjne technologie służące do maksymalizacji wydajności i kreatywności, od koncepcji po użytkowanie produktu.

CATIA Mechanical Design
Projektowanie mechaniczne wyrobu od koncepcji po detale. Produkty CATIA Version 5 Mechanical Design przyspieszają działania związane ze stworzeniem i rozwojem wyrobu.
Projektanci mechaniczni znajdą tu 17 konfiguracji zwiększających funkcjonalność systemu i wspierających tworzenie elementów w wybranym zakresie.

CATIA Shape Design & Styling
CATIA V5 oferuje intuicyjne narzędzia, by łatwo tworzyć lub modyfikować różne rodzaje powierzchni od dowolnie wygenerowanych płaszczyzn aż po otrzymanie pożądanych kształtów.
Projektanci mechaniczni czy styliści z pewnością będą usatysfakcjonowani mnogością produktów zawartych w 11 konfiguracjach wspierających modelowanie powierzchniowe z możliwością edycji. Wysokiej jakości narzędzie do renderingu przeniesie wirtualną kreację w sferę rzeczywistości.

CATIA Equipment & Systems Engineering
Rozwiązanie CATIA V5 Equipment and Systems Engineering zapewnia szeroki wachlarz produktów umożliwiających symultaniczne projektowanie i integrację złożonych systemów elektrycznych, hydraulicznych czy mechanicznych. Bazując na cyfrowych makietach 3D rozwiązanie umożliwia jednoczesną optymalizację przestrzeni, by uniknąć kolizji czy błędów.

CATIA Product Synthesis
Rozwiązania CATIA Product Synthesis zawierają 3 rodziny produktów:
DMU umożliwiające przegląd cyfrowych makiet wraz z symulacjami. Makiety mogą być zastosowane w przypadku każdej wielkości przemysłu i niezależnie od profilu produkcji.
Human Engineering to produkty pozwalające na stworzenie manekinów i ich analizę. Zawierają narzędzia umożliwiające sprawdzenia interakcji manekin-produkt.
Rodzina Knowledgeware pozwala zgromadzić i ponownie wykorzystywać know-how oraz rozpowszechniać zgromadzoną wiedzę wśród wszystkich użytkowników systemu w firmie. Stworzenie danego produktu bazuje więc na „extra inteligencji" i pozwala uzyskać optymalne parametry dla wolnego od błędów wyrobu w znacznie krótszym czasie.

CATIA Analysis
CATIA Version 5 oferuje wysokiej klasy narzędzia do analiz strukturalnych wybranych części lub całych złożeń. Narzędzia zawarte w pakiecie pozwalają na analizy dostosowane do technologii wytworzenia wyrobu. Środowisko jest zintegrowane i zautomatyzowane, ponadto oferuje intuicyjny interface.
Dzięki CATIA V5 można łatwo przeprowadzać wszystkie rodzaje analiz, wykorzystywać następnie zebrane dane do dalszych etapów tworzenia wyrobu czy rewizji w środowisku DMU. Łatwość użycia aplikacji w połączeniu z szybkością dokonywanych obliczeń zapewnia wysoce produktywne środowisko. Przeprowadzanie analiz jest znacznie szybsze dzięki automatyzacji funkcji jak nałożenie siatki, zarządzanie połączeniami czy rozbudowany solver. Dodatkowo pracę z narzędziem wspiera możliwość wizualizacji. Analizy są wykonywane szybko i z dużą dokładnością, dając w pełni wymierne dane.

CATIA NC Manufacturing
To grupa produktów umożliwiających wytwarzanie sterowane numerycznie. Zapewnia generowanie ścieżek obróbczych, wizualizację, weryfikację, optymalizację oraz produkcję oprzyrządowania. Operacje możliwe do przeprowadzenia to:
obróbka przestrzennych części cylindrycznych za pomocą 2-osiowego toczenia i wiercenia na tokarkach z wrzecionem poziomym i pionowym.
operacje: 2,5-osiowego frezowania i wiercenia, 3-osiowego frezowania
obróbka części przestrzennych na powierzchniach i krzywych swobodnych:
5-osiowa obróbka powierzchni,
różne sposoby ustawiania osi narzędzi,
możliwość pochylenia osi narzędzia.

CATIA Web-based Learning
Rozwiązania CATIA Web based Learning (tzw. Companion) to wsparcie dla użytkownika, które zapewnia łatwy dostęp do informacji i materiałów szkoleniowych bardzo przydatnych w pracy. Companion jest w każdej chwili gotowy do użycia, by odpowiedzieć na nurtujące użytkownika pytanie, pokazać zastosowanie wybranej funkcji i ułatwić pracę. Rozwiązanie to jest idealne zarówno dla początkujących użytkowników jak i doświadczonych konstruktorów.

CATIA Plant
CATIA Plant pozwala na optymalizację planów linii produkcyjnych czy całych fabryk. Produkt ten umożliwia zaplanowanie przestrzeni, analizę powierzchniową czy objętościową, aby zoptymalizować layout fabryk 3D. Posiada wbudowany parametryczny katalog (design tables) umożliwiający dostosowanie rozmiarów wyposażenia przy planowaniu układu linii produkcyjnej czy dowolnych obiektów. Zapewnia łatwość dokonywania zmian oraz rozbudowy.

CATIA Infrastructure


Zbiór produktów umożliwiających przegląd, zarządzanie, a przede wszystkim dostęp do danych. Narzędzia te oferują wymianę informacji 2D między środowiskami CADAM i CATIA, trasfer danych w uniwersalnych formatach jak STEP czy IGES. Ponadto zapewniaja transfer danych między STRIM i STYLER wprost do CATIA V5 oraz CATIA V4. Narzędzie nie tylko umożliwia dostęp do danych ale także łatwe zarządzanie nimi.

CAA RADE NEW
Component Application Architecture (CAA) daje możliwość stworzenia niezależnych aplikacji rozszerzających zarówno CATIA V5 jak i ENOVIA V5 interface. Jest to bardzo elastyczne narzędzie umożliwiające rozwój aplikacji PLM poprzez integrację z aplikacjami typowymi dla danego przedsiębiorstwa. Wynikiem tej integracji jest narzędzie idealne dla architektów, konstruktorów, designerów, programistów, administratorów czy inżynierów testów.

CATIA V5 Complementary products
Są to trzy rodzaje produktów uzupełniających. Pierwsza z grup to narzędzie do migracji produktów CADAM do CATIA V5, kolejna oferuje łatwe w nauce narzędzie do generowania ścieżki pod obróbkę. Ostatnia grupa zapewnia przepływ zadań w przedsiębiorstwie.

tematyki:Oprogramowanie dla firm   rozwój   
słowa:projektowanie  CAD  CATIA  CAM  PLM
cena:brak danych
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: zagraniczne
Wersja językowa: zagraniczna
Zaadaptowane do polskich warunków: TAK
Możliwość dostosowania do potrzeb klienta: TAK
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów: Produkcja  |  Usługi |  Medycyna  | 

Dane techniczne:

 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
CADSOL Design Polska Sp. z o.o.
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

CADSOL Design Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku CAD/CAM od 1989 roku. Firma została utworzona przez Nils-Ake Torell w Växjö w Szwecji. Główną misją firmy było wspieranie użytkowników CATIA na terenie...

+opis działalności

Kontakt Kontakt