Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
MADKOM S.A.

Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją

EZD SIDAS został napisany z myślą o administracji publicznej, jako docelowym odbiorcy tego rozwiązania. Podczas tworzenia systemu zaimplementowano szereg przepisów prawa jak i standardów wynikających z ustawy o informatyzacji, narodowym zasobie archiwalnym oraz ustawy o podpisie elektronicznym. Wszystkie nowe regulacje prawne i zmiany w przepisach są na bieżąco implementowane do systemu.

Zaletą systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją SIDAS (EZD) jest wsparcie w zakresie praktycznie wszystkich procesów skupionych wokół elektronicznego obiegu dokumentów i niezbędnych do zarządzania dokumentacją elektroniczną w urzędzie.

EZD jest najbardziej rozbudowanym modułem systemu SIDAS. Powstaje na bazie współpracy z klientami oraz analiz przeprowadzanych przez firmę Madkom i zewnętrznych specjalistów. Efektem naszych działań jest ciągłe wzbogacanie systemu w nowe funkcje i usprawnienia, przez co rosnące wymagania klientów w tym zakresie są na bieżąco zaspokajane.


NAJWAŻNIEJSZE MODUŁY SYSTEMU

     Kancelaria - stanowi punkt podawczy i nadawczy zasilający system elektronicznego obiegu dokumentów pismami przychodzącymi jak i wychodzącymi z urzędu. Przyjmowane są wszystkie dokumenty bez względu na sposób ich dostarczenia.

   Dekretacja - kolejny etap obiegu pisma. Dekretacja w systemie elektronicznego obiegu dokumentów jest wielopoziomowa. Osoba dekretująca posiada szereg możliwości dekretacji oraz powiadamiania o przychodzącej korespondencji.

      Kierownik/Naczelnik/Dyrektor - zarządza sprawami rozpatrywanymi w podległej komórce organizacyjnej i/lub komórkach podległych. Pismo, które trafiło do kierownika bądź naczelnika prowadzącej sprawę komórki organizacyjnej jest kierowane z tego poziomu do merytorycznego pracownika.

     Referent - moduł umożliwiający merytoryczne rozpatrzenie sprawy. W komórce organizacyjnej referent przypisuje pismo w sprawie (inicjuje nową sprawę lub przypisuje do istniejącej w elektronicznym obiegu dokumentów). Sprawy są tworzone i numerowane zgodnie z Instrukcja Kancelaryjną oraz Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt.

zastosowanie:przepływ informacji obieg dokumentów
tematyki:Zarządzanie informacją   Obieg dokumentów   
słowa:cyfrowy urząd  elektroniczne zarządzanie dokumentacją  elektroniczny dokument  elektroniczny obieg dokumentów  system dla administracji
cena:brak danych
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: polskie
Wersja językowa: polska
Zaadaptowane do polskich warunków: TAK
Możliwość dostosowania do potrzeb klienta: TAK
Możliwość ciągłej adaptacji systemu do zmian w firmie i otoczeniu: TAK
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów: Administracja  | 

Dane techniczne:

 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
MADKOM S.A.
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

Madkom jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej.

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość...

+opis działalności

Kontakt Kontakt