Szukaj oprogramowania

słowo kluczowe

kategoria

sektor przeznaczenia

cena

Cena: wszystkie wszystkie
Cena: niska niska
Cena: średnio-niska średnio-niska
Cena: średnio-wysoka średnio-wysoka
Cena: wysoka wysoka

pochodzenie oprogramowania

pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - z polską wersją językową zagraniczne - z polską wersją językową
pochodzenie oprogramowania: zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków zagraniczne - zaadaptowane do polskich warunków

wyszukiwanie zaawansowane »

system operacyjny, optymalna liczba stanowisk
 
Program
FORMAT Biuro Informatyki Stosowanej

SendSystem

SendSystem to ciekawe narzędzie do usprawniania i przyspieszania procesu wysyłania przesyłek pocztowych lub kurierskich w biurach, sekretariatach, urzędach, księgarniach czy hurtowniach.

Aplikacja obsługuje kilku najpopularniejszych w Polsce dostawców - Pocztę Polską, InPost oraz DPD, umożliwiając wydruk wszystkich druków niezbędnych do wysłania przesyłki (w tym także pobraniowej), a także etykiet adresowych do naklejenia np. na list. Dostępne z poziomu programu formularze wydrukowane mogą być bezpośrednio na oryginalnych druczkach (wymagana jest drukarka igłowa) lub zwykłych, czystych arkuszach papieru.

Trzon programu stanowią trzy bazy: baza przesyłek do wysłania, baza przesyłek wysłanych oraz baza adresatów. Informacje o wszystkich nadanych przesyłkach są przechowywane w programie, dlatego w razie problemów z listem lub paczką łatwo można sprawdzić, kiedy przesyłka została wysłana czy ustalić jej numer nadawczy.

Co istotne, SendSystem pozwala także na import danych do wysyłki z serwisu Allegro. Powiązanie konta (lub wielu kont) Allegro z aplikacją umożliwia wygodne pobieranie danych teleadresowych kontrahentów z zakończonych aukcji, a co za tym idzie szybkie przygotowanie przesyłek dla klientów. Oprogramowanie współpracuje również z platformą iStore, pozwalając na integrację aplikacji z naszym sklepem internetowym.

zastosowanie:sprzedaż i marketing sklepy i serwisy internetowe
tematyki:Oprogramowanie dla firm   Zakupy dla sprzedaży   
cena:121 PLN
pobierz demo brak demozapytaj o ofertę zapytajzamów program zamów
 

Dane o produkcie:

Pochodzenie: polskie
Wersja językowa: polska
Oprogramowanie jest skierowane do sektorów:

Dane techniczne:

 
Dodaj opinię o programie:
Email: Twoja opinia:
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
FORMAT Biuro Informatyki Stosowanej
Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT od 1991 roku zajmuje się produkcją programów komputerowych biznesowych oraz edukacyjnych. Wysoką jakość naszych produktów potwierdza posiadany przez nas certyfikat ISO...

+opis działalności

Kontakt Kontakt